Schwalbe Smart Sam 29x2.10

drôtené
Šírka plášťa
2,10″

• , zakúpené v MTBIKER shop

čítal som recenzie všetci si ho chválili Dúfam že to tak bude vyskúšam až o niekoľko mesiacov vonku pre mňa veľká zima

• , zakúpené v MTBIKER shop

Z rodinnych dovodov sme sa museli presunut so singletrackov na "civilizovanejsie" povrchy a kedze stare plaste dosluhovali, tak sme hladali alternativu, ktora bude dobra valit po asfalte, ale zvladne aj aku taku sotolinu. Moje hodnotenie je zatial len po jednej vikendovej akcii - ale v podstate plast splnil ocakavania, po asfalte isiel dobre a sucha sotolina mu tiez nerobila najmensi problem.

Určenie
horské
Priemer plášťa
29" palcov
Pätka plášťa
drôtené
Šírka plášťa
2,10″

Čo urobí už aj tak takmer dokonalého pomocníka ešte lepším? Pre vývojárov Schwalbe to nie je ľahká úloha. Výsledok je stále skvelý. Profil nového modelu Smart Sam je moderný a robustný. Kompaktný stred behúňa zaručuje príjemné odvaľovanie, zatiaľ čo štvorcové vonkajšie bloky zaručujú optimálnu trakciu v teréne. Vďaka tomu je Smart Sam doma na akomkoľvek povrchu a pekne sa valí aj na ceste.

Hlavné prednosti: -

ADDIX Performance: zmes ADDIX pre rad pneumatík Performance. Veľmi odolný, široký rozsah použitia. Podobne ako Speedgrip ide o univerzálnu zmes, len pneumatiky nie sú také ľahké a nie tak rýchle ako Evolution Line. -

LiteSkin: Najjednoduchšia voľba.Pneumatiky LiteSkin nemajú bočnicu SnakeSkin, ale majú stabilné jadro -

Linka kvality Linka výkonu: vynikajúca kvalita pre intenzívne nasadenie.

Na sklade • Viac variantov4,45 €95 % • 742 recenziíĎalšie informácie