Schwalbe SMART SAM PLUS 27.5x2.25 57-584

Prvotriedny všestranný plášť s extra ochranou pred prepichnutím vďaka 3mm vrstve GreenGuard. Certifikovaný ECER75 pre obrovskú zábavu z jazdenia na vašom horskom E-biku...
Doprava zdarma, Do 2 týždňov

Bezdušové
Pätka plášťa
drôtené

• , zakúpené v MTBIKER shop

ešte som nejazdil, ale už sa veľmi teším, že sa opäť vrátim na cesty a najmä do terénu

• , zakúpené v Veloportal

Zdá sa, že pár rokov poslúži....

OK

Šírka plášťa
2,25″
Bezdušové
Pätka plášťa
drôtené

PERFORMANCE LINE. Excelentná kvalita pre intenzívne nasadenie, najpredávanejšie plášte.

GREENGUARD - stupeň ochrany 6 - 3mm flexibilná, špeciálna India guma. Čiastočne z recyklovaného materiálu.

ADDIX. Novo-vyvinutá vysoko-výkonná zmes pre všetky Schwalbe MTB plášte.

Odvaľovanie ●●●○○○

Road Grip ●●●○○○

Off-Road Grip ●●●●○○

Ochrana ●●●●●●

Životnosť ●●●●●○

Do 2 týždňov • 1 variantZdarma97 % • 899 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €100 % • 100 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Veloportal

Zdá sa, že pár rokov poslúži....

OK

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Do 2 týždňov • 1 variantZdarma97 % • 899 recenziíĎalšie informácie
    Na sklade • 1 variant1,99 €100 % • 100 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v MTBIKER shop

Som starší (68), teraz už elektro cyklista ročne 4,5 - 5 tisíc km.
    Schwalbe Smart Sam som jazdil niekoľko rokov aj v predchádzajúcej verzii, teraz v tejto novej verzii dva roky.
    Jazdím hrebene a kopce teda veľkú časť terén.
    Moje skúsenosti. Výdrž opotrebenia okolo 7 - 8 tisíc
    Podľa mňa dobré odvaľovanie, asfalt aj terén.
    Vďaka stredovému pruhu malý odpor na asfalte pri presunoch.
    V teréne za sucha dobrý záber, dobre držia stopu aj v šikmom teréne, extrémy nerobím.
    Jazdím celoročne v blate aj snehu sa tiež dá na ne spoľahnúť.
    Predtým som jazdil Schwalbe Smart Sam Performance Addix boli aj defekty. Odkedy jazdím Schwalbe Smart Sam+ som defekt zatiaľ nemal. Teraz som kúpil nový bicykel nedržalo to v teréne šmýkalo, po mesiaci som prezul Smart Sam+

• Životnosť